Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0