Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5