Series
Ratings
16
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0