Titles you rated
Creature CommandosRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- すいかRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
On the Verge of InsanityRated ★ 3.5