Movies
Ratings
113
Inside OutRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5