Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
JumperRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0