Series
Ratings
32
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
MaskRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5