Movies
Ratings
447
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0