Series
Ratings
16- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5