Movies
Ratings
1015
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
- Murder ReportRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0