Titles you rated
The ThievesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5