Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0