Titles you rated
Loki Season 1Rated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 2.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 1.0
Zatch Bell!Rated ★ 3.5- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 1.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 2.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 2.0