Series
Ratings
52
My NameRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 0.5- Joseon ExorcistRated ★ 0.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Ji Woon-soo's Stroke of LuckRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 3.5
- Everybody Hates ChrisRated ★ 3.5
- Everybody Hates ChrisRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 2.5