Titles you rated
The CatRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
FlubberRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Postman to HeavenRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The HuntressesRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Mysterious SkinRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
Don't ClickRated ★ 1.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0