Series
Ratings
60
The ManipulatedRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Uncle SamshikRated ★ 3.5