Series
Ratings
569
WaywardRated ★ 3.5
Black RabbitRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5- Good BoyRated ★ 2.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 1.5
SupacellRated ★ 2.0
EricRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Goodbye EarthRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5