Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0