Titles you rated
MatildaRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0