Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
Page TurnerRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 2.5