Movies
Ratings
15
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0