Series
Ratings
90
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
TemptationRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0