Series
Ratings
70
Mask GirlRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 0.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Tipping the VelvetRated ★ 4.5
Happy ValleyRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0