Movies
Ratings
15
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0