Series
Ratings
36
GoblinRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
High KickRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0- Haneuljae's MurderRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5