Titles you rated
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 3.0
iZombieRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 2.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5