Titles you rated
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Between Friendship and Love Season 2Rated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
The Return of SupermanRated ★ 1.0
Doctor PrisonerRated ★ 1.5
Cat's PleasesRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
LiveRated ★ 2.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0