Series
Ratings
109
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 4.0
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 3.0- Chibi Maruko-chan Season 3Rated ★ 3.5
- Running ManRated ★ 3.5
Screening HumanityRated ★ 3.0
ChobitsRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.5
Fate/stay nightRated ★ 1.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 2.0
Real MenRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 2.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0