Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
FAQRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
TerrifierRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0