Titles you rated
ExhumaRated ★ 2.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
AirRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.0
CountRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Blue Skies at Your FeetRated ★ 1.0
BabylonRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 2.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0