Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Far from HeavenRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 2.5