Movies
Ratings
12
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
T2 TrainspottingRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5