Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 5.0- Minami's GirlfriendRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 5.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
- 정의의 아군Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.5