Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0