Titles you rated
Blue ExorcistRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0