Movies
Ratings
354
American PsychoRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0- Searching for BongRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0