Titles you rated
 Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 2.0 Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 2.0
 The Great MerchantRated ★ 3.0 The Great MerchantRated ★ 3.0
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
 Rent-a-GirlfriendRated ★ 2.5 Rent-a-GirlfriendRated ★ 2.5
 Mr. OsomatsuRated ★ 3.5 Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
 Coffee PrinceRated ★ 3.5 Coffee PrinceRated ★ 3.5
 Gintama'Rated ★ 4.0 Gintama'Rated ★ 4.0
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
- すいかRated ★ 5.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.0 Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
 Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.0 Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.0
 Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0 Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0
 Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 2.5 Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 2.5
 Modern FamilyRated ★ 3.0 Modern FamilyRated ★ 3.0
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
- 취미는 과학Rated ★ 4.0
 Demon SlayerRated ★ 3.5 Demon SlayerRated ★ 3.5