Titles you rated
OblivionRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5