Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
MudRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0