Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0