Titles you rated
[REC]Rated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0