Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Gap DongRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 0.5