Series
Ratings
180- Bladedance of ElementalersRated ★ 4.0
DATE A LIVE IIRated ★ 4.0
DATE A LIVERated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Pita-TenRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 4.5- Strawberry Marshmallow OVARated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 5.0