Series
Ratings
133- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
BITCH X RICHRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0