Titles you rated
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 2.0- The WickedRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
BelfastRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 2.5