Titles you rated
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 3.0
Riding a Wave with YouRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Tora! Tora! Tora!Rated ★ 3.5
Come and SeeRated ★ 4.0