Movies
Ratings
25
Mr. SocratesRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0