Movies
Ratings
908
Bring It OnRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Ghost SweepersRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
The CatRated ★ 2.0
Girl by GirlRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0