Titles you rated
Warau SalesmanRated ★ 3.0- DōkiRated ★ 2.0
Tokyo Salad BowlRated ★ 3.0- きらきらひかるRated ★ 3.0
- Dream Eater MerryRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 2.5
InvisibleRated ★ 2.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
The Public EnemyRated ★ 2.5
MiraclesRated ★ 3.0- Don't Forget MeRated ★ 2.5
- SmokingRated ★ 2.5
- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 3.0
Kakenai!?Rated ★ 3.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 3.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 2.5
- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Shoujiki FudousanRated ★ 2.0