Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 5.0
The Fourth KindRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0